1. 6. 2021

Peugeot 208

Peugeot 208

Objevte Peugeot 208. Již od 350 000,-Kč


Stáhnout ceník Peugeot 208 

PEUGEOT e-208

Zažijte při řízení potěšení a příjemné okamžiky v tichém a uklidňujícím prostředí PEUGEOT e‑208.

 

Peugeot 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter a představuje se v novém sportovním hávu.

V interiéru tohoto městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i‑Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

NEODOLATELNÝ DESIGN

Expresivní příď PEUGEOT 208 zapůsobí velkou chromovanou maskou*, moderním pohledem Full LED světlometů s typickou kresbou třech drápů a stále zářícími denními LED světly. Unikátní styl zadní části kromě lesklé černé lišty vyzdvihují také stále rozsvícená zadní Full LED* světla se stejnou kresbou jakou mají přední světlomety.

ATLETICKÝ A ŽÁDOUCÍ

Na první pohled je patrné, že PEUGEOT 208 je vůz se silným charakterem. Nízká silueta, dlouhá kapota a elegantní křivky evokující sportovní vzhled, kterému lze jen stěží odolat. Svěží a originální barvy karoserie okamžitě upoutají vaši pozornost. Jeho jedinečnost zdůrazňuje černá střecha Black Diamond, lesklé černé lemování blatníků, monogram na sloupku C a hliníková kola s výbrusem.

MÍSTO ŘIDIČE

SKOK NA TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE

PEUGEOT i‑Cockpit® 3D

V kabině vozu vás upoutá PEUGEOT i-Cockpit® 3D* nejnovější generace s kompaktním multifunkčním volantem*, konfigurovatelnou digitální 3D přístrojovou deskou* , velkým 10″ HD dotykovým displejemi a 7 ovladač* Toggles switches. S Pack LED Ambiance můžete přizpůsobit barevné prostředí ve voze svému momentálnímu rozpoložení – na výběr máte z 8 různých doprovodných barev.

DIGITÁLNÍ 3D SDRUŽENÝ PŘÍSTROJ

Futuristická vyvýšená digitální 3D přístrojová deska zobrazuje informace ve formě hologramu do zorného pole řidiče. Informace užitečné pro řízení jsou promítány ve 2 úrovních v závislosti na jejich významu nebo naléhavosti (bezpečnost, asistenční systémy řízení, navigace). Zároveň můžete nastavit, které informace chcete zobrazovat trvale.

Díky hlasově ovládané on-line 3D navigaci obohacené o aktuální dopravní informace a rychlostní radary a nebezpečné zóny od společnosti TomTom.

Poloautonomní řízení

V městském voze PEUGEOT 208 se o vaši bezpečnost a pohodu při řízení stará celá řada inteligentních asistenčních systémů, kromě jiných například PEUGEOT Drive Assist*:

  • kontrola jízdní dráhy vozu s volbou pozice v jízdním pruhu,
  • systém rozpoznávání dopravního značení,
  • kontrola rychlosti a bezpečné vzdálenosti mezi za sebou jedoucími vozy. 

Zjednodušte si parkování se systémem PARK ASSIST**. Poté, co systém detekuje dostatečně velký prostor pro zaparkování, přebírá řízení, zatímco řidič řadí, zrychluje nebo zpomaluje a brzdí.

MOTORY

MÁTE SVOBODU PŘI VÝBĚRU

Nová modulární a efektivní platforma

PEUGEOT 208 je postaven na multi-energetické platformě poslední generace CMP* / eCMP**, která umožňuje volbu mezi spalovacím (benzinovým či dieselovým) a elektrickým motorem. Optimalizace jízdních vlastností, ovladatelnosti, akustického a tepelného komfortu, jakož i snížení hmotnosti přispívá ke snížení emisí CO2 a zaručí intenzivnější zážitek z jízdy!

* Common Modular Platform: společná modulární platforma
** Efficient Modular Plateform: efektivní modulární platforma

 

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU

Objevte Peugeot 208

Nový Peugeot 208 - příslušenství