1. 6. 2021

Peugeot 2008

Peugeot 2008

Objevte nový PEUGEOT 2008. Kompaktní a multifunkční SUV, které se vyznačuje atraktivním vzhledem a nabízí ještě příjemnější zážitky z jízdy.

Již od 410 000,- vč DPH


Stahnout ceník Peugeot 2008                            Objednejte si testovací jízdu   

Stahnout ceník Peugeot E - 2008                      Příslušenství

 

Objevte inovativní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D, vyspělé technologie a vybírejte z výkonných a zároveň úsporných motorů. Rozhodnout se můžete pro elektromotor nebo zvolte některou z klasických zážehových či vznětových verzí.

Robustnost a elegantní křivky v kombinaci se zvýšenou světlou výškou, to je nové SUV PEUGEOT 2008, které dává tušit velkorysý vnitřní prostor a nadstandardní výkon. Z profilu odhaluje ladné linie a propracované boky s velkými koly, která dodávají vozu osobitý a energický vzhled. Výrazná přední maska, jasně identifikovatelný světelný podpis, odlehčená hliníková kola 18″ s aerodynamickými prvky, horizontální kapota, na níž plynule navazují lesklé černé sloupky oken*, a střecha Black Diamondi… To vše evokuje sílu a dynamiku.

OSVĚDČENÉ TECHNOLOGICKÉ KNOW-HOW

Objevte nový rozměr interaktivity v podobě místa řidiče nejnovější generace PEUGEOT i-Cockpit® 3Di s důmyslnou ergonomií, kompaktním volantem, barevným kapacitním dotykovým 10" HDi displejem s hlasovým ovládáním a konfigurovatelnou 3D přístrojovou deskoui.
Můžete využít i další technologie konektivity jako je hands-free přístup a startování vozu s funkcí Proximity, která umožňuje automatické odemknutí / uzamčení vozidla při vašem příchodu / odchodu (stačí mít klíč u sebe). Podle aktuálních potřeb můžete zvolit jízdní režim (Normal, Eco nebo Sport). V novém SUV PEUGEOT e-2008 usedněte do kabiny PEUGEOT i-Cockpit® 3D přizpůsobené přímo pro elektrické řízení a optimalizujte dojezd prostřednictvím rekuperacei či sledujte na centrálním displeji technologické animace vztahující se k fungování elektromotoru.

MOTORY

Využijte jedinečné nabídky rozmanitých motorizací a vyberte si tu, která vám bude nejlépe vyhovovat:

  • elektrická verze poskytuje neomezenou svobodu pohybu, a to i v zónách s omezeným vjezdem pro vozy se spalovacími motory.
  • klasické spalovací verze nabízí výkonné a úsporné motorizace Euro 6i Puretech & BlueHDi, které jsou všechny vybaveny systémem Stop & Start.

PURETECH: VÝKON & ÚSPORNOST

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno benzinovými motory nejnovější generace Puretech Euro 6i, které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon.

K dispozici ve 4 verzích:

  • 1,2L PureTech 100 S&S BMV6
  • 1,2L PureTech 130 S&S BMV6
  • 1,2L PureTech 130 S&S EAT8
  • 1,2L PureTech 155 S&S EAT8

BLUE HDi: EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE

Dieselové motory Euro 6i, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDii, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin.

K dispozici ve dvou verzích:

  •  1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6
  • 1,5L BlueHDi 130 S&S EAT8

 

TECHNOLOGIE

Nové SUV PEUGEOT 2008 může být vybaveno velkým množstvím technologií a asistenčních systémů řízení nejnovější generace, aby posílilo vaši bezpečnost, zjednodušilo manévrování s vozem a aby vám pomohlo podílet se na ochraně životního prostředí.

 Peugeot 2008

 

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU