Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

21. 8. 2023

Nový Eclipse Cross plug-in hybrid

Nový Eclipse Cross plug-in hybrid

Nové Mitsubishi Eclipse Cross PHEV.

Změní Váš pohled na Plug-in hybrid.

 


 

Unikátní plug-in hybrid Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4x4 s unikátní nabídkou EV Mobilita Mitsubishi!

Požádejte prodejce o speciální nabídku. Neváhejte, akce je časově omezená.

Objednejte si testovací jízdu

Kontaktovat prodejce

Stáhněte si ceník

Nová dimenze SUV

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je sportovní SUV, jehož výrazný design, vytříbená japonská kvalita, jízdní dynamika, promyšlené uspořádání a pokrokové prvky výbavy posouvají vůz na zcela novou úroveň. Mitsubishi vůbec poprvé představil novou variantu PHEV se systémem pohonu 4WD s dvojicí elektromotorů, převzatým z modelu OUTLANDER PHEV, který je nejprodávanějším modelem typu PHEV SUV na světě.

  • architektura elektromobilu
  • pokroková technologie plug-in hybrid
  • unikátní kombinace 2 elektromotorů
  • unikátní pohon 4x4 S-AWC
  • dojezd čistě na elektřinu až 55 km
  • možnost standardního i rychlého dobíjení
  • technologie V2H
  • palubní zásuvka o výkonu 1500 W
  • head-up displej
  • objem zavazadlového prostoru až 471 l

                         

 

Nový Eclipse Cross PHEV převzal z modelu OUTLANDER PHEV upravený systém pohonu 4WD PHEV s dvojicí elektromotorů. Použitá architektura zahrnuje jeden přední a jeden zadní výkonný elektromotor, velkokapacitní baterii pohonu a spalovací motor 2,4 MIVEC, čímž zajišťuje rychlé, tiché a zároveň dynamické zrychlování – pro elektromobily typické. Baterie pohonu o kapacitě 13,8 kWh umožňuje čistě elektrický dojezd 57,3 km, a tak by k většině jízd v rámci každodenního dojíždění měla postačovat elektřina.

Během jízdy k pohonu slouží primárně dva elektromotory doplněné benzínovým motorem, který je schopen automaticky se rychle zapojovat podle jízdních podmínek a/nebo stavu nabití. Díky architektuře na bázi elektromobilu bez převodové skříně se Eclipse Cross PHEV chlubí zcela hladkým zrychlováním bez rázů při řazení, kterými jsme svědky u konkurenčních modelů s architekturou založenou na konvenčním pohonu a převodovce.

S VOZY MITSUBISHI PHEV JIŽ NEPOTŘEBUJETE DÁLNIČNÍ ZNÁMKU

Nejen, že můžete parkovat po celé Praze zcela zdarma, ale dokonce od 1. 1. 2020 můžete díky technologii Eclipse Cross PHEV nebo Outlander PHEV využít další skvělou výhodu, kterou je úplné osvobození od dálničních poplatků. Toto platí pro vozy s registrační značkou typu EL, i pro vozy se standardní registrační značkou. Není tedy zapotřebí navštívit jakýkoli úřad či jinou instituci. Stačí pouze nasednout a užívat si spokojenou jízdu po celém území ČR s plug-in hybridními vozy Mitsubishi.

Při případné kontrole si policie ověří tuto skutečnost v registru vozů, ale pro tyto případy našim zákazníkům doporučujeme, aby s sebou vozili kopii velkého TP, nebo COC listu, kde je hodnota spotřeby paliva i emisí CO2 uvedena.

MAPA DOBÍJECÍCH STANIC

Eclipse-PHEV

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU