1. 6. 2021

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200. Nyní ve verzi s výkonem 173 koní a točivým momentem 502 Nm. Jako jediný vůz ve svém segmentu nabízí záruku 7 let / 150 000 km.

Cena od 733 000 Kč

 


Získat nabídku  

Mitsubishi L200 šesté generace navazuje na úspěšnou historii svých předchůdců. Ta se začala psát v roce 1978 v Japonsku. Po celá léta si L200 zachovává charakter čistokrevného terénního vozidla, ale umí nabídnout mnohem více. Nyní ve verzi s výkonem 173 koní a točivým momentem 502 Nm. Jako jediný vůz ve svém segmentu nabízí záruku 7 let / 150 000 km.

Pociťte jeho sílu a zároveň objevte jednoduché ovládání. Užijte si nový stupeň komfortu ve voze zcela nové kategorie. Vyladěné Mitsubishi L200 je mnohostranné. Představuje neúnavného tahouna, na kterého se vždy můžete spolehnout při jízdě v terénu, ale současně Vám dopřeje pohodlný a bezpečný pocit jízdy jako v osobním automobilu. Vaši představu o cestování posune na novou úroveň.

L200 6. generace se chlubí zbrusu novou karoserií v přední i zadní části kabiny, ale současně si zachovává typické rysy Mitsubishi, jako je okenní čára, zaoblený přechod mezi kabinou a ložnou plochou nebo robustní horizontální charakteristické křivky, které podtrhují vzezření karoserie jako celku. Bez ohledu na robustní vzhled věnovali designéři nemalé úsilí také vylepšení aerodynamiky L200, o čemž vypovídá např.: nový spoiler v prostoru mezi kabinou a ložnou plochou pro hladší proudění vzduchu a snížení aerodynamického hluku nebo nový design vnějších zpětných zrcátek.

Práce a volný čas

L200 je postavena jako robustní vůz, připravený postavit se všem výzvám. Velkorysá ložná plocha pro náklad a vysoká odolnost jdou ruku v ruce s atraktivním vzhledem a prostorným i pohodlným interiérem, který bezpochyby ocení všichni pasažéři cestující ve voze. Nová L200 na řadě míst využívá strategicky rozmístěné zvukově izolační materiály a materiály pohlcující hluk i vibrace společně s tužším podvozkovým rámem, kabinou a ložnou plochou v zájmu tichého prostředí a pohodlí v kabině.

L200 pro každý terén

L200 nové generace spojuje spolehlivost, vylepšené schopnosti na silnici i v terénu – především díky rozdělovací převodovce systému pohonu všech kol 4WD Super Select-II, nebo rozšířenému novému režimu „Off Road“ a systému HDC pro sjíždění svahů a pohodlí i výbavu na úrovni osobních automobilů.

L200

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU