1. 6. 2021

Nissan Ariya

Nissan Ariya

NISSAN ARIYA: OČEKÁVEJTE KONCEM ROKU 2021

Rozbřesk nové éry


Chci se zaregistrovat

Síla budoucnosti

Nový elektrický crossover Nissan přivítáme koncem roku 2021. Jedná se o ryzí vyjádření koncepce Nissan Intelligent Mobility. Klíč k silám skrývajícím se uvnitř. Vás. Mě. Každého z nás. Krok do nové éry. Schopný, precizní a stylový.

Futuristický design na samém horizontu

Ariya je oslňujícím vyjádřením nové vize značky Nissan. Jediná horizontální linka nahrazuje pochmurné všední tvary. Úzké LED světlomety září v noci, aby poté během dne mohly neznatelně splynout s vozem. A konečně…nový osvětlený znak, světlo pro vaši cestu vpřed.

Interiér? Obývací pokoj.

Prosím, pojďte dál. Nissan ARIYA přináší vskutku osvěžující pocit, nadechněte se a relaxujte. Pokud potřebujete trochu místa navíc, posuňte středovou konzoli dozadu. Plochá podlaha umocňuje pocit prostornosti, zatímco osvětlení dotváří uklidňující prostředí.

Neočekávané zážitky

Okamžitá odezva a intenzivní zážitky. Systém pohonu všech kol e-4ORCE se dvěma motory dokáže přenést až 100% výkonu na přední nebo zadní kola. Síla, která zlepšuje trakci, pohodlí a zatáčení za všech podmínek a e-Pedal, který k tomu všemu přispívá velkou porcí zábavy.

Jeďte svojí cestou

Žijte s lehkostí. S asistenčními technologiemi řidiče zažijete nový pocit kontroly nad vozem. Hustý provoz na dálnici? ARIYA nabízí pomocnou ruku. Těsné parkovací místo? Nissan ARIYA to vezme za vás.

Objevujte svět

Vyrazte kamkoli. Bez omezení. Díky dojezdu až 500 km se již nemusíte držet zpět. Možnost volby mezi bateriemi s kapacitou 63 kWh a 87 kWh a pohonem dvou nebo všech kol pro všechny vaše potřeby. Spěcháte? Díky rychlodobíjení získáte za 30 minut dojezd až 300 km.

Vaše ARIYA

Najděte tu nejlepší pro vás. Vyberte si ze dvou baterií a třech typů pohonu, včetně pohonu všech kol e-4ORCE. Pro všechny vaše potřeby.

 

Chci se dozvědět více

Zaujala vás jedna ze čtyř exkluzivní verzí Nissanu ARIYA? Zaregistrujte se pro získání exkluzivního přístupu ke všem novinkám ohledně našeho nejnovějšího elektrického coupé crossoveru a užijte si ten pocit být mezi prvními, koho budeme kontaktovat, až nová ARIYA dorazí.

 AriyaPROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU