Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

26. 6. 2023

Nissan Ariya již v UNICARS.CZ

ARIYA VE ZLÍNĚ

ARIYA V UNICAR.CZ

100% elektrické SUV s dojezdem až 525 km

Rychlonabíjení 30 minut až 300 km dojezdu.

Z 0 na 100 km/h za 5,7 sekund


CENÍK  KONFIGURATOR

KONTAKTOVAT PRODEJCE

Nissan ARIYA: Elektrický Crossover

Společnost Nissan představuje nový elektro-crossover. Nástroj, který odhalí vnitřní sílu. Vaši. Moji. Nás všech.

Nissan ARIYA se dokáže dostat z 0 na 100 km/h za 7,6 sekund u modelu s 63 kWh a pohonem na přední kola nebo i za 5,7 sekund v případě modelu e-4ORCE s 87 kWh dvojím motorem a stálým pohonem na všechna kola.

Poznejte nový Nissan ARIYA

Elektrický výkon
Nissan ARIYA vás zcela oslní díky pokrokovým technologiím a zcela nové platformě EV.

Nissan ARIYA cornering on the highway

 

 

e-4ORCE nabízí téměř dokonalé rozložení váhy 50/50

Nissan ARIYA driving on a mountain road

Pokud chcete mít vše dokonale pod kontrolou, potřebujete rovnováhu. Právě proto byl Nissan ARIYA navržen s rovnoměrným rozdělením váhy.Síla, která zlepšuje ovládání a pohodlí

 

 

 

e-Pedal Step

Využijte funkci e-Pedal a přepněte na ovládání pomocí jediného pedálu. Pro zrychlení stačí pedál sešlápnout a pro zpomalení zas uvolnit. Bude vás to bavit a vychutnáte si hladší, intuitivnější a uvolněnější řízení.

 

Síla, která zlepšuje ovládání a pohodlí

Představujeme vám e-4ORCE: ovládací systém pohonu na všechna kola s duálními elektromotory, který poskytuje ještě vyšší maximální točivý moment, stabilitu a svižnost prakticky na jakémkoliv povrchu. Nicméně je to právě nový způsob ovládání, který doslova probudí vaši jízdu. e-4ORCE vám poskytne naprostou jistotu ohledně ovládání na všechna kola: možnost přepnout 100% výkon z předních kol na zadní zajistí dokonale hladké řízení, zatímco nezávislá kontrola točivého momentu potlačí přetáčivost nebo nedotáčivost vozidla. Systém navíc řídí pohyb vozu při sešlápnutí brzdy, a zajišťuje tak hladkou a plynulou jízdu.

Jízda nabitá energií

Díky technologii e-4ORCE, duálním motorům a převratnému systému se stálým pohonem všech kol, přináší vůz ARIYA dokonalou vzrušující jízdu. Startujte s okamžitým točivým momentem na všechna čtyři kola. Zvládněte jízdu v terénu levou zadní díky kontrole trakce za každého počasí. Mějte zatáčky dokonale pod kontrolou. Užívejte si každou minutu zaručeně plynulé jízdy.

Sport Mode

Tady začíná zábava. Zvolte jízdní režim Sport a reakce vozu bude náhle rychlejší a ostřejší. Podle změny podmínek na vozovce přepněte na režim Eco nebo Snow.

Výkon se odvíjí od jednotlivých modelů, přičemž ten nejsilnější Nissan ARIYA nabízí 394 k (290 kW). Jednoduchý 63kWh elektromotor vozů Nissan ARIYA spadá do kategorie 217 k (spotřeba energie 160 kW/100 km). Dále existují tři varianty podle verzí. Verze e-4ORCE Performance dual má výkon motoru 394 k (spotřeba energie 290 kW/100km).

Síla budoucnosti

Nový elektrický crossover Nissan Ariya. Jedná se o ryzí vyjádření koncepce Nissan Intelligent Mobility. Klíč k silám skrývajícím se uvnitř. Vás. Mě. Každého z nás. Krok do nové éry. Schopný, precizní a stylový.

Futuristický design na samém horizontu

Ariya je oslňujícím vyjádřením nové vize značky Nissan. Jediná horizontální linka nahrazuje pochmurné všední tvary. Úzké LED světlomety září v noci, aby poté během dne mohly neznatelně splynout s vozem. A konečně…nový osvětlený znak, světlo pro vaši cestu vpřed.

Interiér? Obývací pokoj.

Prosím, pojďte dál. Nissan ARIYA přináší vskutku osvěžující pocit, nadechněte se a relaxujte. Pokud potřebujete trochu místa navíc, posuňte středovou konzoli dozadu. Plochá podlaha umocňuje pocit prostornosti, zatímco osvětlení dotváří uklidňující prostředí.

Neočekávané zážitky

Okamžitá odezva a intenzivní zážitky. Systém pohonu všech kol e-4ORCE se dvěma motory dokáže přenést až 100% výkonu na přední nebo zadní kola. Síla, která zlepšuje trakci, pohodlí a zatáčení za všech podmínek a e-Pedal, který k tomu všemu přispívá velkou porcí zábavy.

Jeďte svojí cestou

Žijte s lehkostí. S asistenčními technologiemi řidiče zažijete nový pocit kontroly nad vozem. Hustý provoz na dálnici? ARIYA nabízí pomocnou ruku. Těsné parkovací místo? Nissan ARIYA to vezme za vás.

Objevujte svět

Vyrazte kamkoli. Bez omezení. Díky dojezdu až 500 km se již nemusíte držet zpět. Možnost volby mezi bateriemi s kapacitou 63 kWh a 87 kWh a pohonem dvou nebo všech kol pro všechny vaše potřeby. Spěcháte? Díky rychlodobíjení získáte za 30 minut dojezd až 300 km.

Vaše ARIYA

Najděte tu nejlepší pro vás. Vyberte si ze dvou baterií a třech typů pohonu, včetně pohonu všech kol e-4ORCE. Pro všechny vaše potřeby.

AriyaPROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU