Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

22. 7. 2021

Zcela nový Nissan Qashqai odhalen

Zcela nový Nissan Qashqai odhalen

Zcela nový Nissan Qashqai

Přijďte si poprvé prohlédnout naživo

UNICARS.CZ

Tečovská 1052, Malenovice, 763 02 Zlín


Stáhnout ceník        Katalog vozu   
SKLADOVÉ VOZY   Objednejte si zkušební jízdu 

Videoprohlídka Nissanu Qashqai 

Nic se mu nevyrovná…opět

Unikátním spojením kompaktního hatchbacku a praktického SUV stvořil Nissan Qashqai v roce 2007 zcela nový segment crossover. Qashqai byl vždy leader v oblasti designu a nyní přináší C-SUV s novou vizí plnou svalnatých proporcí, ostrého LED osvětlení a nepřehlédnutelných, 20palcových kol z lehké slitiny - to vše v aerodynamickém, kompaktním designu karoserie.

Chytrá síla pro svět v pohybu

Zažijte vzrušující jízdu jako nikdy předtím díky dvěma novým pohonům.Nový mild hybridní pohon modelu Qashqai snižuje spotřebu. Qashqai s pohonem budoucnosti e-POWER poté kombinuje technologii elektromobilu s pohodlím a komfortem benzínového motoru. Přináší okamžité zrychlení, bezkonkurenční plynulost a dokonale tichou jízdu jako v plně elektrickém vozu.

Výkon plny nadšení

Mild-hybridní technologie dokazuje, že i s lepší hospodárností vašeho SUV se můžete při jízdě dobře bavit. Mild-hybridní systém disponuje lithiovou baterií, která uchovává energii získanou během brzdění. Motor se pak díky této uložené energii může při nízké rychlosti (pod 30 km/h) vypnout nebo zastavit, čímž šetří palivo a celkově snižuje emise CO2¹. Navíc byl na výrobu dveří, kapoty a blatníků použit hliník, čímž se snížila váha vozu a zlepšil jeho výkon. 

 

Vzrušení z elektromobilu, pohodlí spalovacího motoru

Qashqai s pohonem e-POWER² je k dostání od stupně výbavy Acenta. Kola plně pohání elektromotor, čímž dosáhnete okamžitého zrychlení a zároveň dokonale tiché jízdy. Oproti klasickým hybridním vozům, jež na pohon kol využívají benzínový motor, generuje zážehový motor u pohonu e-POWER elektrickou energii a dobíjí baterii, čímž zajišťuje dobrý dojezd a tichý výkon.

 

Svůdná praktičnost

Luxusní čalounění Nappa¹ vás dostane do kolen stejně jako masážní sedadlo pro řidiče i spolujezdce. Nechte se okouzlit přizpůsobitelným digitálním displejem a vyspělou konektivitou. A jakmile zjistíte, jak je interiér prostorný – stěží odoláte.

Rozměry

 

Barvy

Vyberte si svůj ideální Qashqai z pestré řady barev karoserie, včetně nové dvoubarevné varianty, která podtrhává linie podobné kupé.  

Protože Qashqai nikdy nechtěl splynout s davem.

 

Inteligentní 360° kamera⁵

S parkováním vám snadno pomůže virtuální kompozitní pohled o 360° a dělená obrazovka přibližující pohled zepředu, zezadu a od kraje vozovky. Jakmile v blízkosti zaznamená nějaký pohyb, dá vám signál.

Nissan Intelligent Mobility

Díky technologiím Nissan Intelligent Mobility se na každé cestě budete cítit jistěji a více spojeni s vozem.

Budete řídit s lepším povědomím o všem, co se kolem vás děje a pokud budete potřebovat, Qashqai vám podá pomocnou ruku.

Nový NISSAN QASHQAIPROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU