6. 10. 2021

30% SLEVA NA BATERIE CITROËN

30% SLEVA NA BATERIE CITROËN

Připravili jsme akční nabídku všech akumulátorů s 30% slevou!

Akce na akumulátory platí od 1. 10. do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.


KONTAKT A CENOVÁ NABÍDKA    

Kontakt: Tel: 773 922 492 

 

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu. Patří k nim světla, alarm, topení, stěrače, palubní počítač či autorádio.

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si ji můžete nechat prověřit pomocí speciálního testeru v autorizovaném servisu CITROËN. Chcete-li být na zimu plně připraveni, doporučujeme absolvovat sezónní prohlídku za akčních 399 Kč. Stav baterie je jedním z dvaceti kontrolních bodů této prohlídky.

Pokud se ukáže, že akumulátor ve vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme jej preventivně vyměnit za nový,  aby se vám nestalo, že vůz nepůjde nastartovat. Kvalitní baterie je důležitá zejména ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

Připravili jsme akční nabídku všech akumulátorů s 30% slevou! Baterie CITROËN jsou vyvinuté přímo pro váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují příznivými cenami.

Navíc každý zákazník s vozidlem po záruce, který si nechá v říjnu při pravidelné servisní prohlídce provést kompletní  výměnu oleje TotalEnergies, získá možnost zakoupit si prodlouženou asistenci na 12 měsíců pouze za 150 Kč!

  Objednat do servisu

 

Akce na akumulátory platí od 1. 10. do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Akce na prodlouženou asistenci platí od 1. 10. do 31. 10. 2021.