8. 11. 2021

PŘIPRAVTE SE NA ZIMU V NAŠEM SERVISU MITSUBISHI

PŘIPRAVTE SE NA ZIMU V NAŠEM SERVISU MITSUBISHI

Dopřejte svému vozu před sezónou profesionální péči.

  • Využijte zvýhodněné nabídky 20% slevy na vybrané náhradní díly.
  • Program zapůjčení náhradních vozidel.
  • Mitsubishi příslušenství. Sleva 15% platí na vybrané produkty originálního příslušenství Mitsubishi.
  • V období od 11. října do 17. prosince 2021. Součástí všech servisních zakázek je kontrola osvětlení vozidla a seřízení předních světlometů ZDARMA. 

  Objednat do servisu

VYUŽIJTE NAŠI VÝHODNOU NABÍDKU A NAVŠTIVTE AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Nejen zimní pneumatiky jsou nezbytné pro bezpečné zimní cestování, nechte si při výměně zimního obutí zkontrolovat Váš vůz u odborníků v servisu MITSUBISHI UNICARS.CZ, abyste v zimě cestovali s přehledem a bezpečně.

Spolehlivá funkce zavěšení kol a odpružení je nezbytná pro správnou funkci ABS, stabilizačního systému i dalších moderních asistentů, které zajišťují Vaši bezpečnost. Využijte zvýhodněné nabídky 20% na palivové filtry, zapalovací i žhavicí svíčky, stírátka, brzdové destičky a kotouče, abyste v zimě vždy nastartovali, dobře viděli a vždy dojeli tam, kam si přejete! Využijte také zvýhodněné nabídky dílů brzd a zavěšení kol, aby byl Váš vůz ve 100% formě a poslouchal Vás na slovo.

VIDĚT A BÝT VIDĚN ANEB MYSLETE NEJEN NA SVOU BEZPEČNOST

V nadcházejícím období budete daleko více cestovat za tmy a při špatné viditelnosti. Správná funkce osvětlení je zásadní pro bezpečnost Vaši i dalších účastníků silničního provozu!

Kontrola osvětlení vozidla a seřízení předních světlometů ZDARMA je součástí všech servisních zakázek v období od 11. října do 17. prosince 2021. Vůz bude označen etiketou potvrzující úspěšné provedení testu. Pokud bude při kontrole, či seřízení světlometů zjištěna nutnost opravy nebo výměny dílů, bude se souhlasem zákazníka rozšířena hrazená zakázka.

MITSUBISHI PŘÍSLUŠENSTVÍ

Využijte zvýhodněnou nabídku široké řady zimního originálního příslušenství! Sleva 15% platí na vybrané produkty originálního příslušenství Mitsubishi, kterými jsou gumové koberce, vany do zavazadlového prostoru a střešní nosiče s příslušenstvím.

 

PROGRAM ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍCH VOZIDEL

  • Náhradní vozidlo si můžete převzít v kterémkoli autorizovaném servisu Mitsubishi Motors
  • Vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě
  • Každý vůz má povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního
  • Ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě