Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

11. 11. 2021

Nový Peugeot e-Expert

Nový Peugeot e-Expert

Objevte nový užitkový vůz PEUGEOT e-Expert a výhody elektromotoru.

Elektrický užitkový vůz e-Expert si zachoval veškeré přednosti klasické verze se spalovacím motorem.

Jsou nepostradatelné pro vaše podnikání.


KONTAKTOVAT PRODEJCE CENÍK e-XPERT FURGON CENÍK e-XPERT COMBI / POLOCOMBI 

VÝHODY

ELEKTROMOTOR

 

DESIGN 

ELEKTRIZUJÍCÍ CHARAKTER

Moderní a čisté linie nového elektromobilu PEUGEOT e-Expert zdůrazňují charakter výkonného užitkového vozu určeného pro každodenní použití.

PEUGEOT e-Expert je k dispozici ve 3 délkách a nabízí několik verzí, které odpovídají různým potřebám firemních zákazníků.

 

 

Dichroické logo PEUGEOTi, které je součástí robustní přední masky, upoutá na první pohled a dokládá příslušnost k elektrickým modelům značky. Zásuvka nabíjení je snadno v dosahu, umístěna v levém předním blatníku.

Na zadních dveřích rovněž nalezneme odkazy na elektrický pohon ve formě nápisu e-EXPERT a specifického dichroického loga PEUGEOT* s modrými a zelenými tóny.

PEUGEOT e-Expert neztratil s ohledem na vnitřní uspořádání nic z výhod verzí se spalovacím motorem. Nabízí užitečný objem až 6,6 m3i, užitečné zatížení až 1 275 kg, výšku do 1,90 mi a rovněž si zachoval svou tažnou kapacitu. Kompaktní verze L1 s délkou pouhých 4,60 m otevírá novou éru užitkových elektromobilů. S tímto snadno ovladatelným vozem jednoduše zaparkujete kdekoli a díky elektrickému pohonu budete mít přístup i do nízkoemisních zón velkých evropských měst.

 

100% ELEKTROTECHNOLOGIE

Elektrický užitkový vůz budoucnosti

Zvolte jednu ze dvou vysokonapěťových baterií

Užitkový elektromobil PEUGEOT e-Expert může být vybaven vysokonapěťovou baterií s kapacitou 50 kWh umožňující dojezd až 230 kmi (dle metody WLTP) nebo baterií 75 kWh s maximálním dojezdem až 330 km (dle WLTP) důmyslně uloženou tak, aby se nezmenšil prostor pro cestující ani objem nákladového prostoru. Na baterii se vztahuje záruka 8 let / 160 000 km při garanci 70% kapacity baterie.

 

Elektromotor

Motor o výkonu 100 kW (136 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitě dostupnému točivému momentu 260 Nm, stejně jako tichéi a plynulé dynamické řízení.

DOJEZD A DOBÍJENÍ

Reálný dojezd vozu PEUGEOT e-Expert vám umožní ujet na jedno nabití až 330 km podle metody WLTPi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure).

Protokol WLTP poskytuje přesnější a realističtější představu o dojezdu podle skutečných podmínek používání vozu než dřívější testování NEDC.

/image/75/0/vitesse.669750.png
RYCHLOST

Při konstantní rychlosti 130 km/h se dojezd vozu sníží na polovinu oproti údajům dle WLTP.

/image/75/1/temp-ratures.669751.png
TEPLOTA

V zimních měsících se může reálný dojezd snížit až o 35% oproti teplejším dnům. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak dojezd zvýšit, je omezit vybíjení baterie na topení nebo klimatizaci díky předehřátí vozu, který je připojen ke zdroji elektrické energie.

/image/75/2/style-de-conduite.669752.png
STYL JÍZDY 

Stejně jako u spalovacího motoru má styl jízdy zásadní dopad na reálný dojezd elektromobilu: plynulejší jízda a rekuperace při brzdění mohou ušetřit až 15% kapacity baterie.

/image/77/0/1432-e79weightalert-med-ivi.644515.669770.png
HMOTNOST NÁKLADU

Hmotnost nákladu ovlivňuje reálný dojezd vašeho užitkového elektromobilu, stejně jako je tomu u verzí se spalovacím motorem. Dojezd dle metody WLTP je rovněž ověřován s polovičním užitečným zatížením.

SNADNÉ A RYCHLÉ DOBÍJENÍ

Dobíjet svůj nový užitkový vůz PEUGEOT e-Expert můžete různými způsoby, které vám zaručí maximální reálný dojezd až 330 km WLTPi. 

Podle svých preferencí můžete volit mezi dvěma palubními nabíječkami, sériově dodávanou jednofázovou nabíječkou 7,4 kW nebo třífázovou o výkonu 11 kW dodávanou na přání.

Nabíjení z domova či v zaměstnání 

Pomocí standardního kabelu dodávaného v rámci základní výbavy vozu je možné e-Expert dobíjet z klasické zásuvky. Speciální kabel, který je možné objednat v rámci příslušenství, v kombinaci se zásuvkou se zvýšeným výkonem zkrátí dobu nabíjení na 15 hi. 

Svůj kompaktní elektrický užitkový vůz Peugeot e-Expert můžete dobíjet rychleji a bezpečněji pomocí Wallboxu: dobití do plné kapacity je možné dosáhnout za méně než 7,5 hodinyi pomocí jednofázového Wallboxu o výkonu 7,4 kW. Wallbox zajišťuje nejbezpečnější a nejrychlejší způsob nabíjení.

Veřejné nabíjení

Parametry baterie umožňují dobíjet elektromobil u rychlonabíjecích stanic o výkonu 100 kW, přičemž jeho dobití na 80 % trvá pouhých 30 minuti. V Evropě je rozsáhlá síť více než 185 000 veřejných dobíjecích stanic.

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU