29. 12. 2021

Nový PEUGEOT e-RIFTER

Nový PEUGEOT e-RIFTER

Nový PEUGEOT e-RIFTER si zachoval robustní, kompaktní a jedinečný styl klasické verze RIFTER.

Výkon 100 kW, přičemž jeho dobití na 80 % trvá pouhých 30 minut.


KONTAKTOVAT PRODEJCE CENÍK
KATALOG PŘÍSLUŠENSTVÍ CENÍK PŘÍSLUŠENSTVÍ  
 

 PŘEDNOSTI

DESIGN 

CHARAKTERISTICKÝ STYL PEUGEOT

Nový 100% elektrický PEUGEOT e-RIFTER je nejen výborně ovladatelný ve městě, ale i výkonný na delších trasách a neztrácí nic z výbavy do hůře sjízdného terénu. Ve městě se bez problémů pohybuje i v nízkoemisních zónách.

OSOBITÝ CHARAKTER

Díky vyvážené a elegantní siluetě s výrazným monogramem „e-RIFTER“ na zádi okamžitě rozpoznáte nový 100% elektrický vůz. Nabíjecí zásuvka je umístěna v levém zadním blatníku.

 

Nový PEUGEOT e-RIFTER si zachoval robustní, kompaktní a jedinečný styl klasické verze RIFTER. Vysoká a krátká kapota plynule navazuje na vertikální mřížku chladiče. Její harmonické proporce doplňuje adekvátně přizpůsobený rozvor. 

Střešní tyče, zvýšená světlá výška a 17″ kola, stejně jako ochranné prvky na dveřích, působí esteticky, přičemž není opomenuta praktičnost ani bezpečnost.

VARIABILITA

DŮMYSLNOST PRO VĚTŠÍ POHODLÍ

Nový PEUGEOT e-RIFTER se přizpůsobí veškerým potřebám. Je dostupný v 5 nebo 7místné konfiguraci ve verzích Standard (4,40 m) i Long (4,75 m). Prostorný zavazadelník může díky maximální variabilitě dosáhnout objemu až 4 000 li.

100% ELEKTRICKÁ TECHNOLOGIE

PŘIPRAVEN PRO 100% ELEKTRICKÝ POHON

Elektromotor

Motor o výkonu 100 kW (136 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu 260 Nm, stejně jako tichéi a plynulé dynamické řízení.

 

Vysokonapěťová baterie

Elektromobil PEUGEOT e-RIFTER je vybaven vysokonapěťovou baterií s kapacitou 50 kWh umožňující dojezd až 280 kmi (dle metody WLTP) důmyslně uloženou tak, aby se nezmenšil prostor pro cestující ani objem nákladového prostoru. 

Na baterii se vztahuje záruka 8 let / 160 000 km při garanci 70% kapacity baterie.

DOJEZD A DOBÍJENÍ

Dojezd vozu PEUGEOT e-RIFTER vám umožní ujet až 280 km podle metody WLTPi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure v překladu: celosvětově sladěný zkušební postup pro osobní vozy). Protokol WLTP poskytuje uživatelům přesnější a realističtější představu o dojezdu podle skutečného používání vozu.

JAKÉ JSOU FAKTORY OVLIVŇUJÍCÍ DOJEZD?

Pro dobíjení svého nového vozu PEUGEOT e-RIFTER můžete volit různé způsoby, které vám zaručí maximální využití dojezdu 280 km WLTP.

Vozidlo disponuje palubní třífázovou nabíječkou o výkonu 11 kW.

NABÍJENÍ U SOUKROMÉ DOBÍJECÍ STANICE (domova či v zaměstnání)

Pomocí standardního kabelu dodávaného s vozem je možné e-RIFTER dobíjet prostřednictvím:

  • klasické domácí zásuvky 
  • zásuvky se zvýšeným výkonem, která v kombinaci se speciálním kabelem, který lze objednat v rámci originálního příslušenství, zkrátí dobu nabíjení na 15 hodin.

 

Svůj elektrický vůz PEUGEOT e-RIFTER můžete dobíjet rychleji a bezpečněji pomocí wallboxu: 

  • dobití do plné kapacity je možné dosáhnout za méně než 7,5 hodiny díky jednofázovému wallboxu o výkonu 7,4 kW
  • za pouhých 5 hodin se vůz dobije s wallboxem 11 kW ve spojení s příplatkovou palubní nabíječkou 11 kW.

Wallbox zajišťuje nejbezpečnější a nejrychlejší způsob nabíjení.

 

Veřejné nabíjení

Parametry baterie umožňují dobíjet elektromobil u rychlonabíjecích stanic o výkonu 100 kW, přičemž jeho dobití na 80 % trvá pouhých 30 minuti. V Evropě je rozsáhlá síť více než 220 000 veřejných dobíjecích stanic.

 

 

 

 

 

REŽIMY JÍZDY

OPTIMALIZUJTE DOJEZD 

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.