Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

21. 4. 2022

Hurá za létem v MITSUBISHI

Hurá za létem v MITSUBISHI

Objednejte se na přezutí a jarní prohlídku do autorizovaného servisu Mitsubishi a využijte naši zvýhodněnou nabídku!


  Objednat do servisu

STAVTE SE V SERVISU MITSUBISHI


Vážení zákazníci,

užívejte si bezstarostné cestování naplno a za jakéhokoliv počasí. Nechte si zkontrolovat Váš vůz u profesionálů, kde je zajištěna ta nejkvalitnější péče. Objednejte se proto na přezutí a jarní prohlídku do autorizovaného servisu Mitsubishi a využijte naši zvýhodněnou nabídku!


VYŠKOLENÝ TÝM

Aby byla zajištěna nejkvalitnější údržba Vašeho vozu, naši specialisté se pravidelně účastní technických školení týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Všichni dealeři pravidelně investují do speciálních přípravků a vybavení, díky čemuž Vám poskytují ještě lepší služby

PEČUJTE O SVÉ MITSUBISHI

Předepsaná pravidelná údržba Vašeho vozu s použitím originálních dílů Mitsubishi, provedená školenými mechaniky v autorizovaném servisu Mitsubishi, je předpokladem pro mnoho dalších bezstarostných kilometrů.


Zcela nová specifikace značkových motorových olejů Mitsubishi byla vyvinuta pro optimální výkon benzínových i naftových motorů.

Ta správná volba péče o Váš vůz již od 199 kč/litr pro starší motory do 349 kč/litr pro nejmodernější motory.

Pro více informací kontaktujte svůj autorizovaný servis Mitsubishi.

 

CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ - MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Pokud dáváte u Vašeho staršího vozu přednost cenově výhodnější péči, připravili jsme pro Vás novou řadu náhradních dílů pro údržbu, schválených společností Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Nabídka zahrnuje olejové, vzduchové, pylové i palivové filtry, brzdové desky a brzdové kotouče. Spolu s využitím nabídky cenově výhodného motorového oleje Mitsubishi je tak péče o Váš vůz ještě výhodnější. Informujte se o nabídce i pro Váš vůz u autorizovaného dealera nebo si stáhněte kompletní nabídku kliknutím na obrázek modelu vozu.

 
 

MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

 
                           Lancer                                                         ASX                                              Outlander 2. generace

Mitsubishi Lancer Mitsubishi ASX Mitsubishi Outlander

 

 

               Outlander 3. generace                                             L200                                                             Pajero

Mitsubishi Outlander Mitsubishi L200 Mitsubishi Pajero

*pro stažení aktuální nabídky klikněte na konkrétní ilustrační obrázek vozu

 

PROČ VYUŽÍVAT AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Váš vůz dlouho dobře fungoval, spoléháme se výhradně na originální díly Mitsubishi a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. U Mitsubishi se staráme nejen o Váš vůz, ale staráme se i o Vás – našeho zákazníka. Využívat poprodejní služby u autorizovaného dealera Mitsubishi znamená, že získáte profesionální servis za plně konkurenceschopnou cenu dle Vašeho očekávání. A pro váš Vůz to představuje radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou zůstatkovou hodnotu ojetého vozu.

  Objednat do servisu