Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

3. 5. 2022

LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PEUGEOT SE SLEVOU AŽ -30 %

LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PEUGEOT SE SLEVOU AŽ -30 %

Využijte až 30% slev na originální letní příslušenství PEUGEOT.


Letní příslušenství

Všichni sníme o létě plném sportovního vyžití a výletů do přírody, kde si budeme v klidu užívat krásného počasí.


Pokud chcete být připraveni na jakoukoli výzvu, pořiďte si ke svému vozu PEUGEOT praktické doplňky. Využijte až 30% slev na originální letní příslušenství, které Vám zpříjemní cestování a poskytne nezbytnou ochranu všem cestujícím i samotnému vozu.

 

Úklid interiéru podstatně usnadní praktické koberečky či vana do zavazadlového prostoru. Je-li Vaším oblíbeným sportem cyklistika, zajisté oceníte bezpečné řešení přepravy kol na střešních nosičích nebo nosičích instalovaných na tažném zařízení. Nosiče, stejně jako střešní příčníky, jsou právě teď v nabídce za akční ceny a zároveň můžete využít i slevu na sluneční clony pro ještě vyšší komfort cestování.

 

S výběrem vhodného příslušenství Vám pomohou pracovníci autorizované prodejní sítě PEUGEOT, se kterými se můžete spojit telefonicky či on-line nebo i osobně. Zboží si můžete bez problému vyzvednout na pobočce nebo si ho nechat přímo nainstalovat.

Sleva se vztahuje na toto příslušenství:

KOBERCE
30%
VANY DO ZAVAZADELNÍKU
30%
PŘÍČNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE
20%
SLUNEČNÍ CLONY
25%
NOSIČE KOL
25%
 
 
Uvedené ceny jsou s DPH. Slevy platí u participujících autorizovaných prodejců Peugeot od 2. 5. do 31. 8. 2022.