Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

29. 6. 2022

Britská legenda přijíždí do Zlína!

Britská legenda přijíždí do Zlína!

Britská legenda přijíždí do Zlína! Moderní vozy za dostupnou cenu se 7letou zárukou v UNICARS.CZ


CHCI NABÍDKU    KONFIGURÁTOR 
INFO O MODELECH

Jsme hrdí na dlouhou historii

Od založení Morris Garages v roce 1924 překvapovalo MG svými schopnostmi předbíhat dobu. Vozy této kultovní značky jsou nyní k dispozici nové generaci zájemců. Moderní, atraktivní, elektrifikované, nabité energií a připravené na budoucí výzvy.

MG Udržitelná mobilita
 

Udržitelná mobilita

MG nabízí evropským motoristům široký výběr vozů s elektrifikovaným pohonem pro udržitelnou mobilitu. Vozů navržených a vyráběných speciálně pro ně. Stvořených s cílem naplňovat jejich specifické touhy a přání.

MG pro všechny
 

Pro všechny

Značka MG zpřístupňuje elektrický pohon všem zájemcům, připraveným přijmout za svůj „elektrický“ životní styl. Představujeme modernizovaný čistý elektromobil MG ZS EV, který nyní nabízí ještě více pohodlí a delší dojezd. Další vhodnou volbou pro každodenní cestování s nízkými emisemi je model MG eHS Plug-in Hybrid. A naše zbrusu nová vlajková loď MARVEL R kombinuje podmanivý design s prvotřídní kvalitou a kultivovaností. Ale to není vše. Modely MG nyní v ještě vyšší míře naplňují potřeby udržitelné mobility. Nejnovější přírůstek MG5 představuje první elektrické kombi světa.

MG nabíjení
 

Elektrifikujte svůj život společně s MG!

MG vám pomůže nastartovat váš elektrický život prostřednictvím prvotřídně navržených a technicky vyspělých ekologických modelů, které charakterizuje atraktivní design, praktičnost, bezpečnost a cenová dostupnost.

MG pro Evropu
 

V Evropě, pro Evropany

Modely MG navrhujeme pro evropské zákazníky; naše vozy zhmotňují v první řadě udržitelnou, chytrou, praktickou a cenově dostupnou mobilitu. Vznikají v návrhářských centrech MG v Šanghaji ve spolupráci se studiem pokročilého designu v Londýně. Vyrábějí se v Číně a v řadě evropských zemí se již prodávají.

 

Mateřská společnost MG

Mateřskou společností MG je SAIC Motor (Shanghai Automobile Industry Corporation). SAIC Motor je 7. největší automobilkou světa a taktéž je prvním a současně největším automobilovým koncernem v Číně s ročními prodeji přes 7 milionů vozů. Koncern SAIC Motor zahrnuje automobilové značky jako Morris Garages (MG), Roewe a Maxus, jakož i SAIC Volkswagen, SAIC-GM a další.