Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

2. 8. 2022

Zcela nový Nissan TOWNSTAR COMBI

Zcela nový Nissan TOWNSTAR COMBI

Nový Nissan Townstar Combi je dokonalým společníkem pro krásné rodinné dobrodružství.


Objednejte si testovací jízdu Kontaktovat prodejce

Stáhněte si ceník Townstar Combi Stáhněte si ceník Townstar Van

Zcela nový Nissan TOWNSTAR COMBI

Navrženo pro všechny životy, které vedete

Vstupte do světa komfortu!

Design, pohodlí a praktičnost

Interiér zcela nového Nissanu Townstar je příjemný nejen díky vysoce kvalitním materiálům a ergonomickému designu. Nejmodernější možnosti připojení hladce propojí váš smartphone s vozem Nissan - od správy aplikací přes hudbu až po zasílání zpráv nebo kontakt s přáteli, rodinou či dokonce zákazníky. A díky chytrému úložišti vám na cestách nikdy nebudou chybět věci, které máte rádi.

Nissan Townstar combi : driving in the city - full front with pedestrian crossing in front of it

 

Design, který vybízí k dobrodružství

Zcela nový Townstar upoutá pozornost svým výrazným vzhledem a promyšlenými proporcemi, zatímco jeho praktické rozměry umožňují jízdu po městě bez stresu.

 

 

Odráží vaši osobnost!

BARVY

Nechte svůj nový Nissan Townstar vyniknout a odrážet svůj styl díky široké škále zajímavých barev!

 

Udělejte si pohodlí jako doma!

Sofistikované, organizované a uklizené. Kabina zcela nového Nissanu Townstar nabízí klid, ať už je cesta jakkoli dlouhá. Díky několika vyhrazeným úložným možnostem a konektivitě budete mít vše potřebné po ruce.

Prostor podle vašich potřeb

Když máte rodinu, žádná dvě dobrodružství nejsou stejná. Proto kabina zcela nového Nissanu Townstar nabízí celou řadu prostorových konfigurací - od pětimístné přes čtyřmístnou až po třímístnou - s odpovídajícím zvětšením nákladového prostoru.

Nissan Townstar combi : Interior full dashboard in city centerNissan Townstar combi : 3 baby seats on the rear seats.  With kids

Nissan Townstar combi : NissanConnect console with camera views for top & from rear
 

PANORAMATICKÝ 

KAMEROVÝ SYSTÉM

Parkujte s jistotou. Díky monitoru výhledu kolem vozu je manévrování v malých prostorech hračka.

Díky 360° pohledu na vozidlo a volitelnému zaměření na přední obrubník nebo na zadní část se vám bude zdát, že i v těch nejtěsnějších městských ulicích se snadno pohybujete.

 

Chytřejší než běžná dodávka

Zcela nový Nissan Townstar nastavuje nová měřítka v oblasti technologií. Díky bezpečnostním systémům, konektivitě a asistenčním funkcím, které se obvykle nacházejí v dražších vozidlech, si můžete vychutnat klid a větší zážitek z jízdy.

Nissan Townstar combi :  parking between 2 Nissan with AVM NIM graphics

Síla, která může něco změnit

MOTORY A TECHNICKÉ INFORMACE

Sebevědomý výkon, působivá efektivita a rozměry, které vyhovují pro nejeden účel. Objevte výkonné motory, všestranný prostor a proporce tak akorát pro bezproblémovou jízdu ve městě nebo na výletě.

Townstar combi : Dynamic 7/8 rear driving on road with seaside in the background

Pohodlí benzínu

MOTOR

Účinný benzinový motor nového Nissanu Townstar s jistou akcelerací a dostatečným výkonem pro zdolávání prudkých kopců i při plném zatížení vám bude po celou dobu krýt záda. Užijte si výkon 130 k a kombinovanou spotřebu paliva 6,6-7,7 l/100 km a emise CO2 150-174 g/km (min/max) v kombinovaném cyklu [2] díky 6stupňové manuální převodovce s režimem ECO pro optimální efektivitu.

Townstar combi : Engine picture

Rozměry vhodné pro jakoukoliv situaci 

TECHNICKÉ INFORMACE

Dostatečně prostorný a univerzální, aby vyhovoval všem potřebám vaší rodiny. Přesto je zvenčí dostatečně kompaktní, aby se vešel na poslední volné parkovací místo ve městě nebo do úzké boční ulice pro co nejpohodlnější průjezd.

 

Townstar combi : 3/4 FRONT COLOR VARIANTS TOWNSTAR COMBI

 

CELKOVÁ DÉLKA

4 486 MM

B - ROZVOR KOL

2 716 MM

C - CELKOVÁ ŠÍŘKA se zrcátky

2 159 MM

D- CELKOVÁ VÝŠKA

1 808 MM

 

 

Vlastní všestranný prostor

VŠESTRANNOST

Sklopte sedadla a naložte s minimální námahou třeba kolo, nebo přidejte další zavazadlo na prodloužený víkend. Kabinu zcela nového Nissanu lze přizpůsobit mnoha způsoby, aby vyhovovala každému vašemu dobrodružství.

Townstar combi : diagrams rear boot volume(b)Townstar combi : diagrams rear full boot volume(c)Townstar combi : diagrams rear seats space(a)

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR 775 L         ZAVAZADLOVÝ PROSTOR SE SKLOPENÝMI SEDADLY 3500 L         MAXIMÁLNÍ DÉLKA NÁKLADU 1 885 MM

Záruka výrobce 5 let / 160 000 km

Townstar combi : Logo warranties

 

5letá záruka

NISSAN nabízí na novou řadu Nissan Townstar standardní celoevropskou záruku na 5 let.

 

PROHLÉDNĚTE SI NA VIDEU