Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

1. 11. 2022

Nissan Qashqai e-POWER - Revoluční elektropohon

Nissan Qashqai e-POWER - Revoluční elektropohon
  • Bez obav z dojezdu.
  • Nižší spotřeba o 40%, nižší provozní náklady.
  • Jízdní zážitek z plně elektrické jízdy

 
 

Jedinečný elektrifikovaný zážitek, nyní bez připojení kabelu: to je NISSAN e‑POWER

Vychutnejte si vzrušující zážitek z elektrifikované jízdy. Nissan e-POWER je jedinečná technologie, která přináší citlivější, tišší a efektivnější způsob jízdy ve městě. Díky baterii, která se dobíjí spalovacím motorem, není třeba k nabíjení používat zástrčku. Qashqai je k dispozici také s pohonnou jednotkou Mild Hybrid - vyspělým benzinovým motorem, kterému asistuje citlivě elektrická síla a který je k dispozici v režimech pohonu 2 i 4 kol.

Chytrá síla pro svět v pohybu.

Zvolte si nový jedinečný pohon e-POWER, který spojuje tichý a městský výkon elektromobilu s pohodlím benzinového motoru bez připojování do zásuvky nebo Mild-Hybrid, vyspělý benzinový motor s asistencí citlivého elektrického pohonu, který je speciálně vhodný pro naše modely s pohonem 4WD.

JAKÉ JSOU BENEFITY POHONU e-POWER?

  • Bez obav z dojezdu

Technologie e-POWER eliminuje velkou nevýhodu elektromobilů tím, že dobíjí baterii z benzinového motoru. Nemusíte se tedy obávat o dojezd na dlouhých cestách, vůz stačí natankovat jak jste zvyklí na kterékoli čerpací stanici.

  • Nižší spotřeba, nižší provozní náklady

Spalovací motor je účinnější, protože pouze nabíjí baterii a nepohání kola. Energie se vyrábí také rekuperací při brzdění, takže není potřeba tak často tankovat, což z dlouhodobého hlediska znamená nižší provozní náklady.

  • Jízdní zážitek z plně elektrické jízdy

Díky elektrickému pohonu získáte okamžitý točivý moment a plynulou akceleraci, stejně jako u plně elektrických vozů. Stisknutím tlačítka můžete také aktivovat funkci e-Pedal Step, která vám umožní zpomalovat a zrychlovat pouze plynovým pedálem, tím se stává vaše cesta ještě pohodovější.

Nejlepší mezi Crossovery ve výsledcích EURO NCAP crash testů.

Bezpečnost je náš společný zájem: Ještě robustnější karoserie a pokročilé technologie, abyste zůstali vy i ostatní účastníci silničního provozu v bezpečí. Nissan Qashqai 2021 stejně jako jeho předchůdce z roku 2007 dosáhly 5* hodnocení v EURO NCAP crash testech, a vývoj v posledních 14 letech zvýšil naše standardy v oblastech bezpečnosti pasažérů: nový Nissan Qashqai získal nejlepší hodnocení ve své třídě 2021 Euro NCAP testů. Co to přesně znamená? Za ochranu posádky získal skóre 91% (jak dospělých tak dětí), ochrana cyklistů a chodců 70% a bezpečnostní technologie 95%.