Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

20. 4. 2023

Nové Mitsubishi ASX

Nové Mitsubishi ASX

Již dnes! Kompaktní SUV, které udává nový směr.

SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 80 000 KČ!

PŘIJĎTE NA TESTOVACÍ JÍZDU!


Nové Mitsubishi ASX

Vůz již dnes v autosalonu Tečovská 1052, Zlín – Malenovice

Kompaktní SUV, které udává nový směr

 

 
HYBRIDNÍ POHON ⎜SOFISTIKOVANÝ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉM ⎜VYSPĚLÁ BEZPEČNOST ⎜MODERNÍ DESIGN

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

STÁHNOUT CENÍK STÁHNOUT CENÍK HYBRID 

Svoboda objevovat

Posaďte se za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápětí vykouzlí úsměv na tváři. Kompaktní design SUV usnadňuje pohyb v hustém provozu. Pohodlně v něm může cestovat pět osob, navíc je vybaveno nejnovějšími asistenčními systémy, takže můžete cestovat po městě s naprostou jistotou.

Poraďte si s nástrahami velkoměsta

Toto dynamické SUV je snem řidičů z velkých měst. Je radost ho řídit, snadno se s ním parkuje a široká nabídka pohonných jednotek sahá od klasických úsporných spalovacích motorů s nízkými emisemi po úchvatný plug-in hybrid.

Usnadnění života

Kabina zaměřená na člověka je nabitá prvky, které vám usnadní a zpříjemní život, přitom vás vždy udrží v kontaktu s okolím.

Prostor pro pět osob a jejich zavazadla

Nová generace ASX má dostatečně široké páté dveře a nízko položenou nákladovou hranu pro snadné nakládání a vykládání. Při pěti cestujících uvnitř vozu je k dispozici zavazadlový prostor o objemu až 422 litrů, který lze zvětšit až na 536 litrů, když se zadní lavice posune dopředu.

Nejlepší z obou světů

Nejen, že je nové Mitsubishi ASX hybridní v tom smyslu, že si můžete vybrat z několika hybridních pohonných jednotek, hybridní je i jeho tvar karoserie – je to zčásti hatchback (se vší všestranností, kterou nabízí) a zčásti SUV, takže je připraven splnit nároky řidičů z velkých měst.