Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

21. 8. 2023

Zlato z Barum Green Rally 2023

Zlato z Barum Green Rally 2023

Z letošní Green Rally si tým UNICARS CZ podruhé v řadě odvezl zlatý pohár!


Vítězství modelu e-208 na soutěži Barum Green Rally Zlín 2023

Popis k fotografii zleva: Martin Belfín - spolujezdec ⎜ Miroslav Staňěk - vedoucí prodeje značky Peugeot ⎜ Petr Daniel - pilot  Ing. Dušan Doležal - jednatel ve společnosti UNICARS CZ s.r.o.

V rámci Barum Czech Rally Zlín se už šestým rokem odehrála doprovodná soutěž Green Rally pro vozy s elektrickým a hybridním pohonem. Tato ecoRally sice není zařazena do národního šampionátu, kvalitou a organizací však nijak nezaostává za ostatními soutěžemi elektromobilů. Tým Unicars CZ ve složení Petr Daniel -  Martin Belfín obhájil loňské zlato!

Na Green Rally jsme letos startovali třetím rokem. Samozřejmě jsme tam jeli s cílem obhájit zlato z loňska, ovšem snadné to ani zdaleka nebylo, a to hlavně kvůli úmornému horku. Soutěž se opravdu povedla, byli jsme moc spokojení. Podíl na tom mají i pořadatelé, kteří odvedli skvělou práci, a navíc jde s každým rokem vidět posun na lepší úroveň. Chtěli bychom poděkovat společnosti Unicars za příležitost se této akce s vozem Peugeot e-208 zúčastnit,“ prohlásil Petr Daniel.

Celkově najely posádky na Green Rally 205,42 kilometrů. Poháry převzaly v neděli odpoledne na slavnostním vyhlášení na Náměstí Míru ve Zlíně.