Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Prodat auto

Chcete prodat svůj vůz? Vaše auto si během chvilky prověříme. Prohlídka školeným servisním technikem probíhá přímo v areálu společnosti UNICARS CZ a trvá cca 1hod.  Zaměříme se na legálnost původu, ověření počtu najetých kilometrů, identifikaci majitele a kontrolu údajů v technickém průkazu.

Pokud se hodnoty shodují s výstupem z diagnostiky a fyzické prohlídky vozu, přičemž neodhalí žádné závažné skutečnosti, může proběhnout samotný výkup vozu.

Při něm jsou již známy všechny nedostatky konkrétního vozu, jsou pečlivě zdokumentovány a tyto se následně zohlední v samotné výkupní ceně.

Vyřídíme za Vás veškeré formality spojené s převodem vozu v registru vozidel.

Výkup za hotovost

 

Peníze za váš vůz dostanete ihned po podepsání smlouvy a převzetí vozu a velmi rychlý průběh, veškeré riziko odpovědnost za případné skryté vady vozidla převezmeme za vás.

Na protiúčet

 

Přijedete ve starém vozidel a odjíždíte v novém, váš starý vůz můžete použít jako akontaci nebo snížení celkové ceny za nový vůz. Váš vůz oceníme a řekneme vám částku, která může být odečtena od nového vozu.

Komisní prodej

 

Jedná se o zprostředkování prodeje Vašeho vozu, který zůstává po celou dobu prodeje ve Vašem vlastnictví (včetně zákonného pojištění). Takový vůz musí mít platnou STK, dobrý technický stav a čistý exteriér i interiér. Vozidla s nejasným původem neprodáváme ani nezprostředkováváme jejich prodej. Při komisním prodeji je vaše vozidlo umístěno na hlídané  prodejní ploše Unicars cz, která je pojištěna  proti krádeži a živlům. Součástí komisního prodeje je inzerce Vašeho vozu na našich internetových stránkách wwww.unicars.cz a dalších známých a často navštěvovaných serverech jako je TIPCars, Sauto.cz a jiných. Provize našeho autobazaru je smluvní dle ceny vozu.           

Doklady potřebné pro výkup vozu:

 

Fyzická osoba – občan: velký a malý technický průkaz, servisní knihu, návod na obsluhu vozu, osvědčení o emisích, občanský průkaz, Ověřená plná moc k registraci vozidla (stáhnout)

Fyzická osoba – podnikatel: velký a malý technický průkaz, servisní knihu, návod na obsluhu vozu, osvědčení o emisích, občanský průkaz, kopie živnostenského listu, Ověřená plná moc k registraci vozidla (stáhnout)

Právnická osoba – organizace: velký a malý technický průkaz, servisní knihu, návod na obsluhu vozu, osvědčení o emisích, doklad o pojištění, výpis z obchodního rejstříku, Ověřená plná moc k registraci vozidla (stáhnout)

Mám zájem o výkup vozu: