Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

25. 8. 2021

C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

OBJEVTE C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID!

Ještě více komfortu v plně elektrickém režimu. 

 


Stáhnout ceník  Katalog vozu Objednejte si zkušební jízdu


 
TECHNOLOGIE PLUG-IN HYBRID
 
SUV C5 Aircross Hybrid je první dobíjecí hybridní vůz značky CITROËN.
Představuje pověstnou první vlaštovku v ofensivě nízkoemisních vozů (LEV – Low Emission Vehicle), která předznamenává kompletní elektrifikaci modelové řady CITROËN plánovanou na rok 2025.
Tento plug-in hybridní vůz kombinuje výhody 100% elektrického pohonu výhodného zejména při každodenních cestách po městě, s všestranností a nezávislostí, které na delších trasách poskytuje spalovací motor.
AUTONOMIE
SNADNÉ DOBÍJENÍ

 
Při klasickém připojení ze zásuvky se baterie dobíjí přes noc a v závislosti na typu zásuvky se doba nabíjení pohybuje v rozmezí 4 až 7 hodin. Pokud máte 32A Wallbox, baterie se dobije za méně než 2 hodiny.
Abyste mohli využít výhodnějších tarifů cen elektřiny mimo špičku, může být nabíjení odloženo pomocí naprogramování.
Dobíjení se jednoduše nakonfiguruje na dotykovém displeji vozu nebo přímo ve vašem chytrém telefonu prostřednictvím aplikace MyCitroën.
MOTORIZACE
OSMISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA NOVÉ GENERACE

Osmistupňová převodovka nové generace Ë-EAT8 má optimalizované řazení se schopností rekuperace, díky čemuž se při brzdění motorem baterie dobíjí.
Ë-COMFORT
JEŠTĚ VÍCE KOMFORTU V PLNĚ ELEKTRICKÉM REŽIMU

SUV CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid, které je samo o sobě synonymem komfortu, rozšiřuje program Citroën Advanced Comfort® o nesporné výhody elektromotoru – konkrétně tichý chod, plynulou jízdu bez vibrací, okamžitý nástup výkonu a emise CO2 do 39 g*.
SUV CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid je stejně jako modely se spalovacími motory vybaven systémem odpružení Progressive Hydraulic Cushions®, který tlumí veškeré nedokonalosti na cestách a navozuje dojem, že vůz se nad nerovnostmi vozovky vznáší.
Zároveň zajišťuje vynikající dynamiku a stabilitu vozu. Nové SUV C5 Aircross PLUG-IN Hybrid je vybaveno víceprvkovou zadní nápravou, díky níž je možné dosáhnout bezkonkurenčního jízdního komfortu.
 
*Odhadované údaje mají pouze informační charakter a podléhají probíhající homologaci dle metody WLTP.
 
DESIGN
SPECIFICKÉ STYLOVÉ PRVKY

OBJEVTE C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID VE VIDEU!