Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

1. 1. 2022

Nový Citroën C3

Nový Citroën C3

Objevte dokonalý hatchback CITROËN C3 a žádejte o cenovou nabídku online! 97 barevných kombinací a jedinečný design. Pořiďte si nový CITROËN C3!


OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU KONTAKTOVAT PRODEJCE STÁHNOUT CENÍK SKLADOVÉ VOZY

DESIGN 

Tvar a vzhled nového Citroënu C3 se vyvíjejí směrem k větší dynamice, vůz získal přirozenou sílu. Propracované tvary podtržené novými grafickými prvky se inspirovaly od vozů SUV.

New Citroën C3

 
Nový Citroën C3 je hatchback inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem. Svými 97 kombinacemi individualizace se nepodobá žádnému jinému vozu.  Z hlediska komfortu je nový Citroën C3 vybaven originálními sedadly Advanced Comfort a odpružením, které jej řadí na 1. místo ve své kategorii.  Modernívůz s připojením na internet nabízí i 12 asistenčních systémů řízení pro usnadnění každodenního života.
 
New Citroën C3 look affirmé
 

VÝRAZNÝ VZHLED

 
Nový Citroën C3 představuje v rámci modelové řady Citroën novou etapu z hlediska stylu. Jeho přední strana se inspirovala konceptem CXPERIENCE, je výraznější a dynamičtější.

 

 

AŽ 97 KOMBINACÍ EXTERIÉRU

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ NOVÝ CITROËN C3 VLASTNÍM PŘEDSTAVÁM
7 ODSTÍNŮ KAROSERIE
Již známé barvy (Černá Perla Nera, Šedá Acier, Šedá Platinium, Písková Sable, Bílá Banquise) doplňují 2 nové odstíny Červená Elixir a Spring Blue.

 

 

 

 

4 BALÍČKY BAREV

New Citroën C3 Pack-Color

 

Balíček Pack Color tvoří barevné prvky zahrnující lišty kolem mlhovek a kolem prvků Airbump®. U nového Citroënu C3 doplňuje černou, bílou a červenou barvu nový odstín Emeraude Anodisé.

4 ODSTÍNY STŘECHY

New Citroen C3 Teintes de toit
 
Nový Citroën C3 má v nabídce nový moderní odstín Bleu Emeraude (doplňující odstín Bílá Opale, Černá Onyx, Červená Aden).
Odstíny střechy ladí s odstínem zpětných zrcátek a clonou na zadních bočních okénkách
 
 

 

 

 

3 STŘEŠNÍ DEKORY

Decor-toit-4_1500x400

 

Červená, Émeraude nebo Techwood. Upravte si vzhled střechy nového Citroënu C3, k dispozici jsou tři grafické styly.

3 STYLY INTERIÉRU

 

New Citroën C3 Ambiances Interieures

 

Nová C3 nabízí vedle standardního stylu zdůrazňujícího čistý a vkusný vzhled i 2 nové styly, které jsou k dispozici za příplatek. Tvoří je specifické čalounění a barevné prvky:

  • Styl Émeraude využívá kontrast mezi tmavými barvami a barevnými prvky pro dynamičtější styl.
  • Styl Techwood odkazuje svými luxusními měkkými materiály na svět skandinávského nábytku.

CITROËN 
ADVANCED COMFORT®

Nový Citroën C3 se pro celkový špičkový komfort opírá o program Citroën Advanced Comfort®. Nový Citroën C3 představuje skutečné místo k životu, které dokáže pojmout až 5 osob. Vyvíjí se tak, aby nabízel stále více pohody.

New Citroën C3 Citroen-Advanced-Comfort

 

New Citroën C3 Sieges 

NOVÁ SEDADLA CITROËN ADVANCED COMFORT

 
Nový Citroën C3 využívá zpracování sedadel Advanced Comfort, což je 100% inovace Citroën. 
Tato velká sedadla zajišťují větší komfort, a to jak vizuální, tak z hlediska držení těla, se speciálním polstrováním grafického vzhledu a oporou bederní páteře.

 

 

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR O OBJEMU 300 LITRŮ

A VELKÉ MNOŽSTVÍ ODKLÁDACÍCH PŘIHRÁDEK
New Citroën C3 Coffre

 

Každodenní život je v novém Citroënu C3 velmi snadný. Díky středové odkládací přihrádce se uvolnilo maximum prostoru vepředu. Doplňuje ji velká odkládací přihrádka před sedadlem spolujezdce (6,25 l). Nový Citroën C3 nabízí rovněž objemné odkládací kapsy v předních dveřích. A konečně je tu zavazadlový prostor o objemu 300 l, takže se posádka nemusí nijak omezovat se zavazadly.

 

TECHNOLOGIE

Nový Citroën C3, který se inspiroval od svých zákazníků a jejich způsobu používání automobilů, usnadňuje každodenní život díky celé řadě prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

New Citroën C3 Technologies

CONNECT ASSIST

ASISTENCE & SOS
 

New Citroën C3 Connect-Assist

Pro bezpečnost řidiče a posádky je nový Citroën C3 vybaven systémem Assistance & SOS, dvěma službami nouzového volání s lokalizací vozu. Tyto bezplatné služby jsou k dispozici nepřetržitě a zaručují v případě poruchy, nevolnosti nebo nehody přesnou lokalizací vozu a rychlý zásah složek záchranného systému

CONNECT NAV

 

New Citroën C3 Connect-Nav

Dotykový 7” displej nového Citroënu C3, který je umístěný ve středu palubní desky, nabízí novou generaci dotykové on-line navigace. Ta může být rovněž ovládaná prostřednictvím systému hlasového ovládání a umožňuje komunikovat s navigací, telefonem a rádiem. Je spojena s webovými službami, jako je TomTom Traffic, které vám poskytnou informace o dopravě v reálném čase a vizuální a akustické upozorněni na místa, v nichž je zvýšená možnost nehod a nebezpečí.

CONNECT PLAY

MIRROR SCREEN

New Citroën C3 Mirror-Screen

Technologie Mirror Screen kompatibilní se systémy Apple CarPlay™ a Android Auto, umožňuje připojit chytrý telefon a replikovat jeho obsah na displej vozu. Řidič tak získává přístup k jeho multimediálnímu obsahu a svůj telefon včetně aplikací může přímo a snadno ovládat přes dotykový displej vozu.

CONNECTEDCAM CITROËN®

 

ConnectedCAM-Citroen_1500x400

Nový Citroën C3 využívá technologii ConnectedCAM Citroën®. Tato zabudovaná kamera s připojením na internet umožňuje fotit a natáčet (až 20 vteřin trvající záběr) věci kolem a sdílet je prostřednictvím bezplatné aplikace ConnectedCAM Citroën® nebo si je uložit do paměti.

MOTORY POSLEDNÍ GENERACE

A AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT6
 

New Citroën C3 Motorisation

Nový Citroën C3 je vybaven výkonnými, účinnými a úspornými motory poslední generace, které splňují emisní normu Euro 6:

  • Benzínový tříválec PureTech 83 (PureTech 83 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou BVM5) a 110 (PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou BVM6.
  • Dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuální převodovkou BVM).

Nový Citroën C3 je pro větší pružnost a klid za volantem k dispozici také s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).

 

OBJEVTE NOVÝ CITROËN C3 VE VIDEU